З нагоди Дня захисту дітей за підтримки бізнесу для дітей, вихованців дитячих будинків сімейного типу та прийомних родин Черкаського району організовано благодійний захід.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/350650926_775567767639840_5832287010141051765_n-1-1024x768.jpg)
Серед розваг – дитячі майстер-класи з приготування піци, секрети ліплення виробів з тіста, частування. Крім того – відвідування зоопарку.
Начальник Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко висловлює вдячність соціально відповідальному бізнесу та колективу New York Street Pizza DEPO’t center за належний рівень організованих розваг і частувань для дітей.
– Діти – наш безцінний скарб і надія на майбутнє. Маємо бути сильними, стійкими, мужніми у боротьбі з ворогом, який безжально руйнує, калічить, нищить, убиває мирних жителів. З болем у серці співчуваємо тим, хто втратив дітей,- зауважила очільниця району.
Зробимо усе заради щасливого дитинства! Під мирним небом!
Надалі плануємо проводити подібного роду заходи на постійний основі, щоб охопити якомога більше діток. На цьому наголосила Валерія Бандурко.
З Днем захисту дітей! Переможемо!
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/351142542_1211801432802963_1621715572385694100_n-726x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/351137751_270539345429426_4425477657712276111_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/351136568_939947617234626_6548872301395362822_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/350983895_799093348165362_3268553225926448179_n-828x1024.jpg)
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської РВА