Начальник Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко отримала в знак подяки бойовий стяг 1-го механізованого батальйону «Чорних запорожців».
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348899200_190024403543961_591999371592669663_n-1.jpg)
Героїчна бригада, завдяки яким відбулося чимало переломних моментів у боротьбі з ворогом. Це люди титани, професіоналізм яких немає ким замінити. Наразі вже більше як пів року вони боронять Вугледарський та Мар‘їнський напрямки.
У знак вдячності за допомогу органів влади у забезпеченні транспортними засобами, тактичним спорядженням, продуктами харчування та іншим необхідним, подарували дуже цінну річ – свій бойовий стяг.
– Хочу зауважити, що ця подяка не лише для мене. Тому що лише завдяки консолідованій співпраці органів влади, бізнесу, волонтерів та активної громадськості вдається вирішувати важливі справи, – відзначила Валерія Бандурко.
Стяг привезли волонтери ГО ” Воля і Право”. Громадська організація з початку повномасштабного вторгнення допомагає Силам оборони та внутрішньо переміщеним громадянам. Очільниця району вдячна за плідну взаємодію!
Слава захисникам і захисницям України!
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348909199_597837455779131_5435919264791661381_n-1024x717.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348899929_595229719251254_4132027841540105707_n-1024x713.jpg)
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської РВА