У Черкаському районі продовжує свою роботу районний хаб-склад для допомоги військовим підрозділам, внутрішньо переміщеним особам та іншим потребуючим категоріям населення.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/346073425_612961550895311_951917662450530083_n-2-845x1024.jpg)
Волонтери Олександр Темноход та Віталій Колісник поповнили гуманітарний хаб-склад Черкаського району благодійною допомогою з Італії. Це дитячі каші та пюре, макаронні вироби, печиво, овочева консервація, рис, діабетичне харчування, шампуні й інші засоби гігієни. Збирали допомогу разом з волонтерською асоціацією «SOS Vesuviana».
Волонтер Віталій Юцевич доставив з Італії овочеву консервацію, макаронні вироби, діабетичне харчування, печиво, медикаменти, зубні пасти, гелі для душу та підгузки.
Відвантажили продукти харчування для допомоги Силам оборони – м‘ясну та овочеву консервацію, гречку, макаронні вироби, печиво, олію, молоко.
Набутівській громаді відвантажили – дитяче пюре, печиво, діабетичне харчування, рис, каші, макаронні вироби, зубні пасти, підгузки та взуття.
Тримаємо стрій!
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/346454763_775441880646611_1578216284684649568_n-1024x715.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/346496186_256845863506523_707410115639660559_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/346451144_642061604601962_1437507940259624254_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/346071553_1963584043979314_1456957661168995144_n-1024x648.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/346311909_930888228028284_650931708650062468_n-1024x721.jpg)
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської РВА