21.04.2023      274      0
 

У Черкаському районі волонтерське об‘єднання допомагає військовим


Початок повномасштабної війни дав поштовх розвитку волонтерського руху. Активні, небайдужі громадяни за покликом душі згуртувалися з користю для нашої держави. У Черкаському районі активно допомагає українським захисникам волонтерське об’єднання «ЗD Кузня». Про це повідомляє начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко.

Олександр Заруба, Олександр Гребінь, Олександр Підлісний, Олександр Коробко, Максим Смагло, Мирон Заболотнєв, Олександр Гавука, Валерій Юрченко, Павло Хавроненко, Ірина Заруба, Олег Черненко, Володимир Конограй. Ці люди готові прийти на допомогу, відклавши свої справи. Їм вдячні військовослужбовці та їх родини.

Перископи, вогнегасники, саперні кішки, саперні щупи, скоби для бліндажів, атравматичні ножі для військових медиків. Цими засобами волонтери об’єднання неодноразово забезпечували і продовжують забезпечувати військових, які звертаються з потребою.

Валерія Бандурко висловила вдячність волонтерам об’єднання та кожному українцю, хто з перших днів війни і донині займається діяльністю для наближення Перемоги.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської РВА


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *