![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/341195765_1846758342370205_8055691683756580874_n-1024x789.jpg)
“Продукти харчування та речі, які привозяться волонтерами, розподіляються відповідно до потреби для військових підрозділів, внутрішньо переміщених осіб та інших потребуючих категорій” – відзначила начальник Черкаської РВА.
Очільниця району наголосила, що вкотре вже Володимир Паргочов, БФ «Незламний південь» – привіз рис, борошно, каву, крупи, сіль, цукор, томатну пасту, олію, макаронні вироби, продукти швидкого харчування, іграшки, термоси, одяг, зубні пасти та щітки.
Олександр Темноход та Віталій Колісник, також в черговий раз поповнюють районний хаб-склад. Доставили рис, консервацію, макаронні вироби, печиво, молоко, діабетичне харчування, дитяче харчування, каву, підгузки. Вантаж було зібрано в Італії у співпраці з SOS VESUVIANA ODV Shepichak S.
Валерія Бандурко висловила слова вдячності невтомним волонтерам, адже їхня підтримка є важливою і вагомою.
Начальник району виділила також, що відвантажили ГО «Воля і Право» для потреб військових та внутрішньо переміщених громадян – каву, діабетичне харчування, макаронні вироби, печиво, рис, консервацію, молоко та антисептики.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/341618799_1293068484943831_3651909338179116564_n-1024x655.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340986639_961145738489141_5164588253628262906_n-616x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/341327635_3506890372970533_4977510632528716965_n-1024x831.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/341096541_775040827673385_4307125164323935507_n-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/341103567_774517290649473_3763746855516818303_n-768x1024.jpg)
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської РВА