![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339931165_211806974805237_980731327646752440_n-1024x750.jpg)
Черкаський район отримав вантаж допомоги від волонтера Олега Грушевського. Він доставив з Португалії сушарки для одягу, перчатки, мило рідке, пакети для заморозки, відра, мусорні пакети, медикаменти, миючі засоби, ковдри, засоби для прибирання, павербанки. Допомагав збирати гуманітарний вантаж для України Максим Нечипоренко з міста Loures.
Комплекс супутникового зв’язку «Starlink» отримали від Ігоря Склянка.
Відвантажили військовим для потреб добровольчого формування продукти харчування, а саме – кабачкову ікру, м’ясну та овочеву консервацію, печиво, макаронні вироби, сухі сніданки, гірчицю, чай, каву, олію. А також пічки для обігріву і приготування їжі та кровоспинні джгути.
Очільниця Черкаської РВА Валерія Бандурко подякувала всім хто допомагає і роблять величезний вклад до наближення довгоочікуваної ПЕРЕМОГИ.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339427573_1200786100576385_498302666206392541_n-1024x848.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340102903_555036556487292_3067583624522267831_n-1024x670.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339627611_1264899554142419_1542631252516296540_n-1024x823.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339941767_6417668274911032_4507397919795149219_n-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339947009_175564108270204_2611892085201604072_n-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339995698_618002759754070_8011021770341501076_n.jpg)
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської РВА