Начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко взяла участь у зустрічі із президентом і представниками Канадського Червоного Хреста, а також обласної організації Товариства Червоного Хреста України в Черкаській ОВА.
Волонтери Товариства Червоного Хреста України одними з першим почали допомагати людям у воєнний час.
Завдяки організації у Черкаському районі реалізуються проекти з оснащення прихистків для внутрішньо переміщених осіб, покращення побутових умов проживання ВПО, проводяться виїзди медичних бригад для надання допомоги жителям віддалених населених пунктів і внутрішньо переміщеним особам, здійснюється психо-соціальна підтримка громадян, які постраждали від війни.
Дві медичні автівки завдяки ТЧХ відтепер слугуватимуть Канівському і Тернівському Центрам ПМСД, обслуговуватимуть Канівщину і Смілянщину.
“Ваша допомога є досить вагомою і важливою для нас, для громадян, які проживають у регіоні” – подякувала команді товариства Валерія Бандурко.
Очільниця району також висловила слова подяки за підтримку Черкаській ОВА.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340163824_776640017152995_8971682624060584967_n-1024x682.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340018767_207531888573772_5519108013282689606_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339808506_243504998134393_6457888780504450920_n-1024x707.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340094973_758784452467043_2280924520009083058_n-1024x654.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340127072_6089122904504238_2533198199457091878_n-1024x558.jpg)
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської РВА