![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/338439112_3410832542567393_5546323960592934219_n-1024x682.jpg)
У Черкаському районі навіки попрощалися з військовослужбовцями, які втратили життя, захищаючи Україну від ворога.
У місті Черкаси провели останнім шляхом солдатів Максима Каста та Петра Похитуна, старших солдатів Олександра Довганя та Андрія Лемішенка.
Каст Максим Антонович, народився 1981 року в м. Красноярськ. У 1985 році сім’я переїхала у м. Черкаси. Загинув 20.03.2023 під час виконання бойового завдання у Донецькій області.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339120360_234415252457523_1991745596310510414_n-729x1024.jpg)
Похитун Петро Володимирович, народився 1968 року в смт Вільшанка Черкаської області. Загинув 24.03.2023 внаслідок мінометного обстрілу у Донецькій області.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/338339106_560858439476725_4961945902885227465_n-683x1024.jpg)
Довгань Олександр Юрійович, народився 1983 року в м. Христинівка Черкаської області. Загинув 24.03.2023 у Донецькій області.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339058876_893075828619430_8957512302581826190_n.jpg)
Лемішенко Андрій Миколайович, народився 1978 року в м. Христинівка, Черкаської області. Загинув 15.03.2023 у Донецькій області.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339306030_3116184438679376_5067288560789949797_n.jpg)
Жителі Смілянської громади попрощалися з двома військовими-земляками.
Грудєв Валерій Олександрович, 1991 року народження, старший радіотелефоніст-гранатометник відділення зв’язку взводу управління механізованого батальйону, сержант загинув у Донецькій області у запеклому бою з противником.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/338752335_553163080238810_4254063194842564241_n-717x1024.jpg)
Дорошенко Олександр Олександрович, 1972 року народження, стрілець-санітар мотопіхотного відділення мотопіхотного взводу мотопіхотної роти, солдат. Загинув 20.03.2023 загинув від мінометного обстрілу ворожої артилерії у Донецькій області.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/338322279_240113195150547_8877184248098660329_n-720x1024.jpg)
Кам’янська громада провела останнім шляхом старшого водія мінометного відділення мінометного взводу аеромобільного батальйону, старшого солдата Олександра Лисака.
Лисак Олександр Олександрович, 1982 року народження. Проживав у Бахмуті Донецької області. Разом з братом знайшов свій прихисток у Кам’янці. Згодом переїхав до Рівного, де й був призваний на військову службу. Загинув 26.03.2023 у запеклому бою з противником у Донецькій області.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339104053_1172381893436065_1586293864290702610_n-682x1024.jpg)
У Степанецькій громаді попрощалися з навідником мотопіхотного відділення мотопіхотного взводу мотопіхотної роти, солдатом Сергієм Онацьким.
Онацький Сергій Миколайович, 1970 року народження, загинув 26.03.2023 від отриманих поранень несумісних з життям у Донецькій області.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339591560_1709708572782598_1420675387114103089_n-1-768x1024.jpg)
Корсунь-Шевченківська громада навіки попрощалася з військовим Андрієм Дорошенком.
Дорошенко Андрій Вікторович, народився 1991 року у селі Кичинці. Добровольцем пішов на фронт. Загинув 21.03.2023 на Луганщині.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/338903244_2463912813783782_6565313666975503609_n.jpg)
Чигиринська громада провела останнім шляхом двох загиблих військовослужбовців.
Федорчук Олексій Олексійович, народився 1986 року у місті Тетіїв Київської області. З 2013 року переїхав на постійне місце проживання до Чигиринської громади. Навідник десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти Олексій Федорчук помер, виконуючи військовий обов’язок.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339673954_1425781258232936_7827026776164276925_n-716x1024.jpg)
Крамар В’ячеслав Іванович, народився 1987 року у селі Тіньки на Чигиринщині. Виконував військові завдання на різних напрямках найбільш активних зон ведення бойових дій. Загинув 22.03.2023.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339317475_162354963406532_4302675069466558565_n-717x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339139103_974829227257294_2658762532102878834_n-1-1024x682.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339142680_1915419108827650_7972640545426952353_n-1024x683.jpg)
Щирі співчуття родинам полеглих!
Вічна шана і слава Героям!
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської РВА