![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/338954935_1175607826484386_6152927922209355277_n.jpg)
Волонтери Черкащини допомагають комплектувати технікою та розхідними запчастинами військові підрозділи перед виходом на бойові позиції.
– З початку повномасштабного вторгнення ми не втратили жодної можливості допомогти Силам оборони. Усе з єдиною метою – здолати жорстокого ворога і звільнити українські землі від окупантів, – зауважує Валерія Бандурко.
Начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко разом з волонтером Антоном Гілявським передали бійцям автомобільні колеса.
Очільниця району подякувала усім, хто підтримує, реагує на звернення та сам пропонує допомогу. – Завдяки згуртованості ми обов’язково переможемо, – зазначила начальник військової адміністрації.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/338876163_3382736578652631_8448516771411827239_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/338700387_198734112857454_4340541921031347093_n-1024x768.jpg)
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської РВА