Начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко та заступник голови Черкаської райдержадміністрації Богдан Солошенко взяли участь у засіданні Черкаського відділення Академії політико-правових наук України, яке відбулося у Черкаському державному технологічному університеті.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/336527478_759553602128536_9176204911270274053_n-1024x609.jpg)
Під час зібрання обговорено нагальні питання роботи відділення та діяльність на користь українського суспільства в умовах воєнного стану.
Новим учасникам академії було вручено дипломи, зокрема, й керівникам Черкаського району.
– Дякую за можливість бути членом наукового об’єднання та долучитися до справ, спрямованих на розвиток освіти і науки Черкащини, – зазначила Валерія Бандурко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/335647661_611778810372253_2002105220826975065_n-1024x683.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/336807328_756529765929393_8166138793841969292_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/336528422_885195882562765_4666115273936381842_n-1024x683.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/336278042_603710924992289_2242751130387683149_n-1024x682.jpg)
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської РВА