![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/336649855_727243192285641_296808710804643844_n-1024x768.jpg)
Отримали від Громадська Організація «Січ». Сміла, Україна пічки-буржуйки для обігріву та приготування їжі. Загалом 40 штук. Забезпечимо ними тих, хто потребує допомоги. Черкаська РВА дякує волонтерам та усім причетним!
Цього тижня відвантажили відповідно до потреби.
Тернівській громаді – пюре швидкого приготування, макарони, печиво, овочеву консервацію, дитячі каші, антисептики, гелі для душу, милиці.
Мліївській громаді – дитячі каші та пюре, макарони, рис, печиво, діабетичне харчування, каву, консервації, гелі, підгузки, зубні пасти та щітки, креми, ковдри, кровоспинні джгути, чоловічі шкарпетки, футболки і балаклави.
Взаємодіємо заради спільної мети!
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/335596570_739236567902400_462174805207403285_n-1024x966.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/336645562_771107474664119_7848773807620823179_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/336641541_744850507217698_8175805119899422136_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/336642981_168794972668471_7264998644924044470_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/336651007_3344834239065403_8764420103674979686_n.jpg)
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської РВА