Начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко провела апаратну нараду.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/334934519_154765670765172_3787538047690978612_n-1024x702.jpg)
“Ніч і ранок знову з затяжними тривогами. Ворог не полишає своїх терористичних намірів. Дякуємо Збройним силам України за надійний захист. У Черкаському районі ситуація стабільна та контрольована в усіх сферах”, – зауважує очільниця району.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/329842018_955631162091686_3089925513632124391_n.jpg)
Загалом зберігається незначна тенденція до зменшення кількості внутрішньо переміщених осіб в районі, проте збільшується кількість ВПО у місті Черкаси. Станом на 06.03.2023 загальна кількість зареєстрованих ВПО 59271 осіб, з них – місто Черкаси 27656 осіб, Сміла – 6813, Канів – 4021.
Протягом тижня, що розпочався, заплановано засідання колегії Черкаської РВА. Серед питань порядку денного: 1. Про публічний звіт голови Черкаської РДА за 2022 рік. 2.Про стан справ в галузі правоохоронної діяльності та галузях соціальної сфери в 2022 році та перспективи на 2023 рік.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/334948612_1566918840488231_7177472794667744657_n-1024x769.jpg)
Найближчим часом на Черкащині відключень електроенергії не планується. Наразі дефіцит потужності в енергосистемі вже 3 тижні відсутній і не прогнозується. Але при зміні ситуації в енергосистемі та різкому зростанні споживання можливе застосування відключень.
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської РВА