У понеділок начальник Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко обговорила з керівниками структурних підрозділів актуальні робочі питання життєдіяльності Черкаського району.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332283274_579796607138965_7866749046981210262_n-1024x748.jpg)
Проаналізовано стан робіт зі створення безпечних умов для учасників освітнього процесу та улаштування укриттів у закладах освіти району.
Продовжується діяльність спрямована на підтримку сил оборони, забезпечення внутрішньо переміщених осіб, взаємодія з підприємцями, волонтерами та громадськими організаціями у цьому напрямку.
Спостерігається незначна тенденція до зменшення кількості ВПО в районі. Станом на 20.02.2023 загальна кількість зареєстрованих ВПО – 59497 осіб, з них: місто Черкаси – 27581 осіб, Сміла – 6827, Канів – 4042.
Підрядними організаціями забезпечується експлуатаційне утримання доріг в районі. ТОВ «Ростдорстрой» проведено ремонт білощебеневим покриттям дороги «Райгород – Телепине – Радиванівка».
Цей тиждень енергетики Черкащини планують пройти без відключень світла. Якщо не буде аварій та інших форс-мажорів!
Заплановано провести протягом тижня засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дітей.
Спокійного і продуктивного тижня!
Тримаємо стрій!
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332123334_586995553318441_1754426331087148800_n-1.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332300087_685960689975563_6278587632293510292_n-1024x825.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332193089_643022264497053_5842066764215684899_n-1024x867.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332131591_741863547568717_3124073920893906160_n-1024x842.jpg)
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської РВА