![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/unnamed-2-1024x768.jpg)
Черкаська районна військова адміністрація допомогла керівникам аграрного підприємства «Хорс» сформувати черговий вантаж бійцям бригади, яка дислокується на передовій.
Пікап завантажили продуктами харчування та іншими необхідними речами з районного гуманітарного хаб-складу. Це м‘ясна та овочева консервація, кава, макаронні вироби, крупи, олія, лопати, сокири, кирки, окопні свічки, кровоспинні джгути, аптечки, ковдри, спальники і засоби гігієни.
«Дякую підприємцям і волонтерам, які у складних умовах сьогодення знаходять можливість допомогти військовим. Ви робите важливу справу!», – зауважує начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/unnamed-1-1024x651.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/unnamed-1024x768.jpg)
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської РВА