У Черкаській РВА відбулася координаційна нарада з керівниками структурних підрозділів, яку провела Валерія Бандурко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/327172996_1788569258194640_8235621982243426075_n.jpg)
Розпочали з приємного. Начальник РВА вручила Почесну грамоту Черкаської обласної військової адміністрації за зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, значний особистий внесок у зміцнення української державності та з нагоди Дня Соборності України Валентині Гнатенко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/323423695_2318534841653903_6470350003976233077_n.jpg)
Коротко про головне в Черкаському районі.
Ситуація в енергетичній сфері країни залишається складною.
Щоб зменшити навантаження на енергосистему країни необхідно МАКСИМАЛЬНО ЕКОНОМИТИ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ.
В Черкаському районі, як і у всій Черкаській області, діють червоні графіки аварійних відключень.
Триває робота в тилу. Загальна кількість офіційно зареєстрованих ВПО у районі – 60097 осіб, з них у місті Черкаси – 27382, у Смілі – 6994, у Каневі – 4180.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/327151916_711156333796220_5767817991247884361_n-1024x768.jpg)
Службою у справах дітей Черкаської РВА здійснюється моніторинг перебування внутрішньо-переміщених дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом тижня заплановано оглянути умови проживання зазначених категорій діток.
З початку повномасштабної війни на територію району прибула 61 статусна дитина. Наразі в районі 26 дітей проживають у 4-х дитячих будинках сімейного типу, двоє діток у двох прийомних сім’ях та 18 дітей під опікою.
Здійснюється співпраця з міжнародними, всеукраїнськими громадськими організаціями, волонтерами для забезпечення потреб громадян, які евакуювалися з постраждалих регіонів.