Люди та бізнес, які залишаються в тилу, не менш важливі для країни в цілому і для нашого району зокрема.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230113_174722_194-1024x858.jpg)
Одне з підприємств, що функціонує у Черкаському району, є цьому підтвердженням.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230113_174722_441-1024x858.jpg)
Це підприємство є одним із основних платників податків, за рахунок яких формується місцевий бюджет. У такий нелегкий для країни час забезпечує роботою місцевих жителів. А це більше ніж сто осіб. Що є великим плюсом у розвитку громади та формуванні економіки регіону.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230113_174722_524.jpg)
Завдяки співпраці з соціально відповідальним бізнесом на зразок цього вдається реалізувати чимало суспільно важливо завдань.
Маючи таку нагоду, за значний особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко, відзначила керівника підприємства грамотою Черкаської районної військової адміністрації.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230113_174722_009-1024x910.jpg)
Тримаємо економічний фронт разом!