Начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко спільно зі Смілянським міським головою Сергієм Ананком передали військовим необхідний для військових автомобіль.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230109_101101_695.jpg)
Це вантажівка підвищеної прохідності, яку переобладнали, пофарбували, відремонтували та повністю обстежили технічно, щоб транспортний засіб слугував армії.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230109_101102_105.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230109_101101_386.jpg)
Авто придбали завдяки смілянському агропідприємцю Віталію Феліксовичу Лисенку, який вже неодноразово допомагав вирішити суспільно важливі завдання. Дякуємо Віталію Феліксовичу та його команді за співпрацю.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230109_101101_601.jpg)
Лише разом вдаються важливі справи, що наближають Перемогу!