Завдяки співпраці Черкащини з “Cherkasy Regional Development Agency” маємо можливість підсилити пункти незламності Черкаського району старлінками – обладнанням з доступу до швидкісного інтернету через глобальну супутникову систему.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221230_203337_569-576x1024.jpg)
Напередодні нового року Агенція закупила та передала 37 комплектів телекомунікаційного обладнання STARLINK, 12 з них – Черкаській районній військовій адміністрації.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221230_203338_163-768x1024.jpg)
Закупівля відбулася за фінансової підтримки Фонду “МХП-Громаді” у співпраці та партнерстві з начальником Черкаської ОВА Ігорем Табурцем та Черкаською обласною військовою адміністрацією.
“Дякую усім причетним до справи! “, – Валерія Бандурко.