У зв’язку із загрозою ракетних обстрілів, по Черкаській області можливі аварійні відключення електроенергії. Про це інформує начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/277954414_584048000062754_769619060448906308_n-1024x678-1-1-1024x678.jpg)
– Енергетики тримають ситуацію під контролем і вживають заходи задля убезпечення енергосистеми, – зазначив очільник області. – Не ігноруйте повітряну тривогу! Подбайте про свою безпеку!Повітряна тривога по області була оголошена о 06:03 та триває досі. Тож лишайтеся в укриттях.