У Черкаському районі в останню путь провели воїнів, що стали на захист нашої держави.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221204_153310_775-1.jpg)
У Черкасах у жалобному мітингу попрощалися з головним сержантом-командиром відділення взводу протитанкових керованих ракет, головним сержантом Олександром Юзефовичем.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221204_153310_517.jpg)
Юзефович Олександр Якович, 1974 року народження. Уродженець села Нечаївка Червонослобідської громади. Загинув 24 листопада 2022 року внаслідок поранень несумісних з життям на Донеччині. Похований у селі Нечаївка.
У Городищенській громаді віддали шану стрільцю-санітару стрілецького відділення стрілецького взводу, солдату Олександру Забожану.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221204_153310_711.jpg)
Забожан Олександр Володимирович, 1971 року народження. Загинув 21 листопада 2022 року, захищаючи незалежність України на Донеччині. Похований у селі Орловець.
У Смілянській громаді відбулася прощальна церемонія із загиблим воїном – старшим водієм стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону, старшим солдатом Владиславом Синчуком.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221204_153310_294.jpg)
Синчук Владислав Володимирович, 1997 року народження. Загинув 24 листопада 2022 року під час запеклого бою з окупантами на Донеччині.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221204_153310_288.jpg)
Жителі Руськополянської громади провели в останню путь командира інженерно-саперного взводу механізованого батальйону, майора Юрія Марчевського.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221204_153310_430.jpg)
Марчевський Юрій Степанович, 1966 року народження. Загинув 23 листопада 2022 року внаслідок отримання поранень несумісних з життям на Донеччині. Похований в селі Дубіївка.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221204_153310_209.jpg)
Щирі співчуття рідним.
Вічна пам’ять Героям!