У військовослужбовців виникла потреба в придбанні комплексу супутникового зв’язку «Starlink» для підсилення наших земляків на передовій.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221025_154221_245-877x1024.jpg)
Черкаська районна військова адміністрація звернулася із запитом до агропідприємця зі Сміли, Віталія Феліксовича Лисенка, який у черговий раз не відмовив у допомозі.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/1666703508993705-1024x946.jpg)
Сьогодні військові вже отримали новий термінал «Starlink».
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/1666703527665554-1024x768.jpg)
Крім того, Віталій Феліксович профінансує щомісячну абонплату за користування системою, тривалістю до Перемоги.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/1666703721180245-1024x768.jpg)
Комплекси супутникового зв’язку «Starlink» забезпечують супутниковий доступ до інтернету, що надзвичайно важливо в критичних локаціях, де тривають активні бойові дії. Це надає величезну перевагу над ворогом.
Начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко подякувала підприємцю та його команді за постійну підтримку. Також висловила величезну шану і подяку за мужність, силу та відвагу нашим бійцям.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/166670353840369-1-1024x816.jpg)
Наближаємо перемогу разом!