Начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко разом з фахівцями служб у справах дітей РВА та окремих громад району обговорили питання забезпечення соціально-правового захисту неповнолітньої дитини, позбавленої батьківського піклування.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221019_190921_556-1024x949.jpg)
На засіданні комісії з питань захисту прав дитини Черкаської райдержадміністрації було проаналізовано реалізацію права неповнолітнього на охорону здоров‘я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221019_190917_351-1-1024x782.jpg)
“Кожна дитина потребує піклування та заслуговує на щасливе майбутнє. Якщо дитина з тих чи інших причин залишилась без батьківського піклування, наш обов’язок – допомогти дитині знайти нову родину”, наголосила Валерія Бандурко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221019_190919_236-1024x839.jpg)
У результаті комісією одноголосно ухвалено рішення, яке направлене на захист прав та законних інтересів неповнолітнього.