У Черкаському районі попрощалися з загиблими воїнами.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221015_112507_600.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221015_112508_893-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221015_112516_729-1024x595.jpg)
У Кам’янській громаді у жалобному мітингу провели в останню путь гранотоментика механізованого батальйону військової частини Євгенія Погорілого.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221015_113328_105-1-876x1024.jpg)
Погорілий Євгеній Сергійович, 1994 року народження, уродженець міста Кам’янка. Загинув 29 вересня 2022 року під час стрілецького бою на Донеччині.
У Балаклеївській громаді відбулася прощальна церемонія прощання з молодшим сержантом, старшим техніком групи зв’язку державної прикордної служби України Козловським Євгенієм.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221015_112451_952-740x1024.jpg)
Козловський Євгеній Сергійович, 2001 року народження. Загинув 8 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221015_112459_568-1-906x1024.jpg)
Жителі Смілянської громади віддали шану майстру-сержанту, сержанту із матеріального забезпечення стрілецької роти військової частини Володимиру Каліхману.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221015_112453_642.jpg)
Каліхман Володимир Якович, 1966 року народження. Загинув 4 жовтня 2022 року під час обстрілу ворогом стрілецької роти на Харківщині.
Жителі Корсунь-Шевченківської громади провели в останню путь солдата, номер обслуги протитанкового відділення бригади територіальної оборони Луганщини Віктора Руснака.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221015_112456_288.jpg)
Руснак Віктор Васильович, 1986 року народження. Загинув 6 жовтня 2022 року внаслідок стрілецького бою на Донеччині.
Чигирищина попрощалася з воїном, стрільцем-зенітником зенітного ракетного відділення окремого батальйону бригади територіальної оборони Черкащини Володимиром Кузьмишиним.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221015_112457_926-2.jpg)
Кузьмишин Володимир Петрович, 1972 року народження. Проживав в селі Іванівка, колишній голова Іванівської сільської ради. Загинув 4 жовтня 2022 року, боронячи українську землю від ворога.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221015_112505_334-2-1024x682.jpg)
Вічна та світла пам’ять Героям!
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221015_112501_369-1024x798.jpg)
Пам’ятаємо про кожне відібране життя.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221015_112519_519-1-1024x682.jpg)
Герої не вмирають!