20.09.2022      34      0
 

У Черкаському районі створено нову прийомну родину


У Черкаському районі створено нову прийомну родину. Відповідне рішення ухвалили сьогодні на засіданні комісії з питань захисту прав дитини Черкаської райдержадміністрації під головуванням Валерії Бандурко.

У роботі комісії взяли участь представники служби у справах дітей та центру надання соціальних послуг сільської ради.

Розглянуто заяву громадян, жителів Черкаського району щодо створення на базі їх родини прийомної сім’ї та влаштування до неї дитини, позбавленої батьківського піклування.

Подружжя, яке виявило бажання створити на базі їх родини, прийомну сім’ю, виховують двох спільних дітей, працевлаштовані, до кримінальної відповідальності не притягувались. Відповідно до медичних висновків, заявники здорові та можуть виконувати обов’язки прийомних батьків. Мають власне житло, санітарно-гігієнічні умови помешкання відповідають вимогам. Кімнати облаштовані для повноцінного проживання, відпочинку, навчання та всебічного розвитку дітей.

Підставою для влаштування дитини в сім’ю було повідомлення про те, що батько неповнолітнього зник безвісти, перебуваючи на службі у ЗСУ, у результаті бойового зіткнення з противником. Мати дитини перебувала у місцях позбавлення волі. Наразі місце перебування матері невідоме.

Родина, яка виявила бажання взяти на виховання неповнолітнього хлопчика, знайома з ним тривалий час, знають його життєву ситуацію, розуміють потреби. Цей намір підтримують і власні діти прийомних батьків. Сам же хлопчик також виявив бажання проживати в прийомній родині, про що написав відповідну заяву.

Враховуючи усі підстави, службою у справах дітей Черкаської РВА надано висновок про те, що родина має можливість забезпечити необхідні умови для створення прийомної родини та влаштування на виховання дитини, позбавленої батьківського піклування.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *