З нагоди державних свят за участі керівництва Черкаської ОВА та РВА, військових, у супроводі оркестру, підняли Державний Прапор України на площі Т.Г.Шевченка у Черкасах.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20220823_152246_052-877x1024.jpg)
– Черкащино, зі святом, одним із головних свят нашої країни, – звернувся до присутніх начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. – Наш прапор – це вже більше, ніж просто символ. Наші воїни в ці хвилини борються за те, щоб синьо-жовті стяги майоріли над усією Україною: від сходу до заходу, від півдня до півночі. І так обов’язково буде!
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20220823_153000_575-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20220823_152255_578-1024x768.jpg)
Український стяг урочисто піднято у громадах Черкаського району.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20220823_152253_401-1-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20220823_152248_129-1024x882.jpg)
Сьогодні український стяг майорить у різних куточках світу на підтримку народу України, а блакитний і жовтий кольори стали знаком свободи, сили духу та відваги. Переконана, що синьо-жовтий прапор знову замайорить там, де він має бути по праву, – підкреслила Валерія Бандурко.
Начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко подякувала військовим, волонтерам, медикам і кожному, хто своєю працею робить все, щоб наша країна вистояла у боротьбі та здобула довгоочікувану Перемогу.
Почесною грамотою Черкаської обласної військової адміністрації відзначено директора ДП «Смілянський лісгосп» Юрія Сегеду.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20220823_152250_241-768x1024.jpg)
З нагоди державних свят грамотами Черкаської районної військової адміністрації нагороджено волонтерів, військовослужбовців, громадських діячів, яким щиро вдячна за співпрацю та взаємодопомогу.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20220823_152251_670-768x1024.jpg)
Зі святом! З Днем Державного Прапора України!