З 1 вересня у школах Черкаського району навчання розпочнеться у декількох форматах: звичному «за партами», дистанційному та змішаному.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/1660753804500721-1024x768.jpg)
Комісії, до складу яких увійшли представники ДСНС, цивільного захисту, Черкаської РВА, органів місцевого самоврядування, Держпродспоживслужби обстежили об’єкти, які подані громадами району для оцінки можливості їх використання як найпростішого укриття.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/1660753801732869-1024x768.jpg)
У разі визнання споруди, придатною для використання, як укриття, навчальна установа має право проводити навчальний процес офлайн.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/1660753803742750-2-1024x768.jpg)
Начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко спільно з начальником Черкаської ОВА Ігорем Табурцем, Смілянським міським головою Сергієм Ананком та керівниками освітніх закладів оглянули заклади освіти міста Сміли щодо стану підготовки до початку занять.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/1660753799927476-1024x768.jpg)
Облаштовані сховища, система оповіщення, навігація шляхів евакуації, запас ліків, води, їжі та спеціально підготовлені до навчання під час повітряної тривоги освітяни.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/1660753806125833-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/1660753808385606-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/1660753807908740-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/1660753806875694-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/1660753809107943-1-1024x768.jpg)
У цьому керівники органів державної влади та місцевого самоврядування мали змогу переконатися на власні очі.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/1660753803135012-1024x768.jpg)
Наразі продовжується опитування батьків щодо вибору способу навчання.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/1660804742169309.jpg)
Нагадуємо, безпека дітей – ключовий пріоритет роботи всіх навчальних закладів. Обрати формат навчання для своєї дитини батьки можуть самостійно.