28.06.2022      280      0
 

Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України


З нагоди Дня Конституції України голова Черкаської РВА Валерія Бандурко вручила обласну та районні відзнаки.

Почесною грамотою Черкаської ОВА нагороджено Олександра Анатолійовича Воскобойніка, директора «НВФ «Урожай».

З початку війни підприємство, яке очолює Олександр Анатолійович активно допомагає ЗСУ, територіальним громадам, переселенцям, сприяє діяльності територіальної оборони.

Грамотами та подяками Черкаської районної державної адміністрації відзначено військовослужбовців Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та військовослужбовців Національної гвардії України.

Грамоти Черкаської районної державної адміністрації нагородила сільського голову Бобрицької сільської ради Черкаського району Черкаської області Олену Штефан та директора ТОВ «Завод Смілянська Хлодня» Олену Кислу.

Подяками Черкаської РВА відзначено Смілянського міського голову Сергія Ананка, начальника Черкаського районного управління СБУ України в Черкаській області Олександра Гороха, керівника Черкаської окружної прокуратури Андрія Замотайла та керівника Смілянської окружної прокуратури Валентина Танцюру.

Це всі ті люди, які підтримують та допомагають. Жоден з них не покинув країну, а залишився і працює пліч-о-пліч. Дякую за співпрацю.Ціную і поважаю кожного!”, зазначила голова району.

Також вшанували пам‘ять полеглих за свободу і волю Батьківщини.

Поклали квіти до пам‘ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Пишаємося принципами, за якими живе нація!”, – зауважила очільниця району.

Ми переможемо!

Слава Конституції України!


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *