Продовжуємо надавати гуманітарну допомогу військовим та постраждалим від війни мирним жителям.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/FB_IMG_1655451088611-1024x790.jpg)
Нині в Черкаському районі офіційно зареєстровано 56583 внутрішньо переміщених осіб.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/FB_IMG_1655451099267-901x1024.jpg)
Дитяче харчування, підгузки, засоби гігієни, одяг, взуття, продукти харчування відвантажено до Білозірської, Степанківської та Тернівської сільських громад.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/FB_IMG_1655451101203-768x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/FB_IMG_1655451096616-768x1024.jpg)
Цього разу медичні заклади району: КНП “Смілянська міська лікарня” Смілянської міської ради, КНП “Смілянська багатопрофільна лікарня ім.Софії Бобринської” Балеклеївської сільської ради, КНП “Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги” Канівської міської ради, КНП “Чигиринська багатопрофільна лікарня” Чигиринської міської ради отримали інвалідні візки, медичні ліжка та медичні витратні матеріали.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/FB_IMG_1655451113698-766x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/FB_IMG_1655451094290-768x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/FB_IMG_1655451111621.jpg)
“Невпинно надаємо допомогу нашим захисникам. Благодійній організації “Нью Ренесанс” передано продукти харчування та засоби гігієни, які невдовзі прибудуть на передову до військових. Вдячна усім, хто долучається до корисних справ!”, – зазначила голова району Валерія Бандурко.
Слава Україні!