Сьогодні партія гуманітарного вантажу, привезеного нашими друзями-волонтерами з Італії, попрямувала до КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня імені Софії Бобринської» Балаклеївської сільської ради.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220519_175257_126-782x1024.jpg)
Дитячі суміші, дитячі засоби гігієни – підгузки, шампуні, присипки, креми, вологі серветки, післяпологові жіночі засоби гігієни та обігрівач передали на потреби закладу охорони здоров‘я.
Медикаменти безкоштовно отримуватимуть внутрішньо переміщені особи, які перебувають на лікуванні.
З початку війни у лікарні народилося 14 діток в родинах переселенців.
Тож медикаменти та інші передані речі безкоштовно отримуватимуть внутрішньо переміщені особи, які перебувають на лікуванні.