13.05.2022      104      0
 

Корсунь-Шевченківський лісгосп допомагає колегам із Запоріжжя


Важкі умови сьогодення об’єднали українців у спільному прагненні привести країну до перемоги, допомогти жителям, які вимушені залишати домівки та рятуватися від війни. Корсунські лісівники не залишаються осторонь чужих проблем, надають допомогу та підтримують колег із інших областей.

Днями за ініціативи керівництва та співробітників, власними силами був зібраний гуманітарний вантаж із продуктів харчування, ліків, засобів гігієни, одягу, предметів першої необхідності. Допомога була доставлена у місто Запоріжжя, яке прийняло велику кількість вимушено переселених громадян із зон бойових дій. Вантаж переданий запорізьким лісівникам, які розподілять його згідно потреб переселених громадян.

Лісівники працюють незалежно від становища країни, окрім повноцінного виконання своїх обов’язків несуть варту на блокпостах, організовують збір гуманітарної допомоги та доправляють її до місця призначення. Дуже приємно спілкуватися з колегами інших областей, висловлювати та надавати підтримку. Взаєморозуміння та ефективна взаємодія допомагає вирішувати всі скрутні ситуації. Одностайність та спільна мета рухає всіх нас до перемоги, надає силу та мотивацію відстояти, зберегти та відбудувати нашу країну.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *