13.05.2022      124      0
 

Інформуємо про поточний ремонт доріг в районі


Ворожа агресія суттєво внесла корективи у діяльність дорожників. Але необхідні роботи експлуатаційного утримання доріг державного та місцевого значення в Черкаському районі проводяться за планом.

Наразі підрядними організаціями здійснюється ліквідація ямковості дорожнього покриття:

На автодорозі регіонального значення Р-10/Р-09/ – Черкаси – Чигирин – Кременчук у напрямку міста Чигирин фрезерується асфальтобетонне покриття ділянки та розпочато асфальтування автодороги. Підрядник – ТОВ „ДС ПромГруп“.

Працівниками організації ТОВ “Росдорстрой” проведені роботи з ліквідації ямковості на дорозі Н-16 від повороту на село Дубіївка до в’їзду в місто Смілу.

На автодорозі місцевого значення О 241708-4/Р-10/-Геронимівка-тубдиспансер ліквідовано вибоїни та продовжується ремонт дороги струменевим методом від села Геронимівка до в’їзду в село Руська Поляна. Підрядник – ТОВ „ДС ПромГруп“.

Підрядною організацією ТОВ “Росдорстрой” проводяться роботи з фрезерування асфальтобетонного покриття, протяжністю 1,2 км, на ділянці дороги Н-01 у місті Корсунь-Шевченківському.

Розпочато роботи з благоустрою узбіч доріг державного значення:

Підрядною організацією ТОВ „ ДС ПромГруп“ здійснюється обкіс узбіч дороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, це об’їздна м.Черкаси, і Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук, від міста Черкас до села Мошни.

Здійснюється вирубка чагарників і обкіс узбіч на автодорогах державного значення Н-16 і Н-01 у напрямках до міст Черкаси, Кам’янка, Городище. Підрядник – ТОВ “Ростдорстрой“.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *