Кількість громадян, які були вимушені покинути власний дім внаслідок збройної агресії росії, у Черкаському районі зростає з кожним днем.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/1651156175313598-1024x768.jpg)
Голова Черкаської РВА Валерія Бандурко разом з головами ТГ намагаємося забезпечити людей всім необхідним.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/1651156194876448-768x1024.jpg)
Гуманітарна допомога, яка надходить в район, прямує до громад для забезпечення потреб переселенців.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/1651156184724899-3.jpg)
Наразі громадам надаються необхідні продукти та речі відповідно до переліку.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/1651156180300760-1024x832.jpg)
Дитяче харчування, підгузники, засоби гігієни, продукти харчування, зокрема, овочева консервація, макарони, крупи, молоко, передано Смілянській, Балаклеївській, Михайлівській, Бобрицькій, Ротмістрівській та Березняківській громадам.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/1651156188260308-2-768x1024.jpg)
Крім того по 20 продуктових наборів за сприяння Черкаської обласної військової адміністрації від благодійної організації “Благодійний фонд “Стабілізейшен суппорт сервісез” отримали Ротмістрівська, Білозірська та Березняківська ТГ.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/1651156175803653-1-1024x829.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/1651156193278105-2-1024x768.jpg)