Сумні звістки продовжують надходить до Черкаського району.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/IMG_20220413_181511_879-1-1024x624.jpg)
У Мліївській громаді відбулася церемонія прощання з земляком, який боровся за свободу України, старшим солдатом, солдатом резерву запасної роти Анатолієм Прокопчуком.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/IMG_20220413_181520_260-1-768x1024.jpg)
Прокопчук Анатолій Павлович, 1987 року народження, трагічно загинув 12 березня 2022 року при виконанні службового обов’язку.
Жителі Мошнівської громади провели в останню путь свого героя-захисника старшого стрільця механізованого відділення механізованої роти Святослава Майора.
Майор Святослав Іванович, 2001 року народження, проживав у селі Шелепухи Мошнівської ТГ, загинув 5 квітня 2022 року під час виконання бойових завдань в районі населеного пункту Нижнє Луганської області.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/IMG_20220413_181529_710-1024x576.jpg)
Смілянська громада попрощалася з земляком, командиром метеорологічного відділення метеорологічного взводу батареї управління та артилерійської розвідки Олександром Березняком.
Березняк Олександр Петрович, 1981 року народження, проживав з сім’єю у місті Сміла, героїчно загинув під час артилерійського обстрілу у місті Рубіжне Луганської області.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/1649863666577250-1024x716.jpg)
Вічна пам’ять Героям!
Щирі співчуття рідним!