31.03.2022      157      0
 

В останню путь проводжаємо наших Героїв у громадах району…


Вже більше місяця триває російська агресія проти нашої держави. Ще чотирьох захисників України, які полягли від рук окупанта, провели в останню путь у Черкаському районі.

На Чигиринщині попрощалися з двома воїнами, які віддали за Україну найдорожче – власне життя – Віктором Гугленком та Валерієм Плахотнім.

Гугленко Віктор Володимирович, житель села Галаганівка Чигиринської громади, сержант бригадної артилерійської групи, 1969 року народження. Загинув 22 березня у місті Костянтинівка Донецької області, отримавши поранення, несумісні з життям, внаслідок прямого влучання ракети противника.

Плахотній Валерій Володимирович, житель міста Чигирин, командир відділення мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону, 1970 року народження. Загинув 25 березня внаслідок артилерійського обстрілу окупантами по позиціях на Київщині, де отримав поранення несумісні з життям.

У бою під Харковом під час зачистки від російських окупантів села Мала Рогань загинув командир Добровольчого підрозділу «Фрайкор» Георгій Тарасенко. Йому було лише 25 років.

Тарасенко Георгій Олександрович в 2014 році вперше відправився на фронт, а вже у 2017 році, а саме у віці 21 року, створив та очолив Добровольчий підрозділ «Фрайкор». Під його командуванням підрозділ здійснив 7 бойових ротацій на Донбасі.

З початку повномасштабного вторгнення «Фрайкор» під його командуванням обороняв свою Батьківщину – Харківщину. За його власним бажанням, Героя поховано на святій козацькій землі у Холодному Яру. Прощальна панахида відбулася в Іллінській церкві у Суботові.

У місті Корсунь-Шевченківському відбулася церемонія прощання з захисником України, головним сержантом механізованої роти механізованого батальйону окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького Сергієм Гондюком.

Гондюк Сергій Ігорович, народився у селі Матусів у 1990 році, з 1997 року проживав у місті Корсунь-Шевченківський, загинув 25 березня, захищаючи Батьківщину від російських окупантів.

Висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих.

Вічна пам’ять героям!

Герої не вмирають!

Все буде Україна!


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *