30.03.2022      175      0
 

Ігор Табурець зустрівся із чемпіонкою Європи Кароліною Махно


«Золото» чемпіонату Європи серед спортсменів віком до 22 років, що проходив у Хорватії, виборола боксера з Черкащини Кароліна Махно. Перемоги важливі на всіх фронтах, переконаний начальник черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець, адже зміцнюють наш бойовий дух.

Нині очільник області зустрівся зі спортсменкою та її тренером Андрієм Мальованим. Принагідно вручив Кароліні Махно відзнаку «Гордість Черкащини».

– Наша боксерка захистила спортивну честь країни, здобувши золото, – відзначив Ігор Табурець. – Завдяки їй гімн України днями лунав на європейській спортивній арені. До речі, брат Кароліни зараз боронить Україну разом із іншими захисниками.

Сама ж дівчина відзначає, що перемога у цей час набула ще більшого значення для неї та усього українського народу.

– Це була боротьба не просто за якусь медаль, а за всю нашу країну, – зазначила Кароліна. – Я розуміла, що мій особистий тріумф стане ще одним стимулом для нашої спільної перемоги.

Нагадаємо, участь у турнірі брали 216 чоловіків та 103 жінки. Кароліна Махно за золоту медаль зійшлась проти Карабін Ейбхе з Ірландії у ваговій категорії 75 кілограмів.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *