Замість чотирьох локацій – одна, надсучасна. Незабаром у «Шевченко HUB» переберуться три сотні вихованців Канівської дитячої школи мистецтв. Про це розповів очільник Черкащини Олександр Скічко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/photo_2021-10-28_14-14-39.jpg)
Тут є індивідуальні класи для занять музикою, хореографією та художньою творчістю. А також зал для концертів і лаунж-зона.
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/photo_2021-10-28_14-14-41.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/photo_2021-10-28_14-14-45.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/photo_2021-10-28_14-14-47.jpg)
– Усе це в одному місці, на 4-му поверсі «Шевченко HUB», – зауважив голова ОДА. – Для викладачів і вихованців особливо важливо, щоб усе було поруч. Тому що раніше школа розміщувалась відразу в 4 різних будівлях по місту. Тепер усі будуть у самісінькому #СерцеКанева. Канівська школа мистецтв – єдиний такий заклад у місті. І вже скоро тутешні юні таланти навчатимуться у максимальних зручностях!
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/photo_2021-10-28_14-14-49.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/photo_2021-10-28_14-14-51.jpg)
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/photo_2021-10-28_14-14-53.jpg)
Нагадаємо, добудувати Будинок культури в Каневі вдалося завдяки програмі Президента #ВеликеБудівництво. Почали ж його зводити 36 років тому. Тепер же це – унікальний безбар’єрний культурний простір.
![](https://ck-oda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/photo_2021-10-28_14-14-55.jpg)
За інформацією пресслужби Черкаської ОДА