Працівники Черкаської райдержадміністрації та Черкаської районної ради спільно з депутатами районної ради долучилися до програми Президента України «Зелена країна».
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/inbound7453511201709613547-1024x683.jpg)
У рамках акції «Створюємо ліси разом» члени трудових колективів відвідали Свидівоцьку та Будищенську школи, а також Центр дитячої та юнацької творчості Мошнівської громади, де взяли участь у висадці дерев.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/inbound3503826190048329857-1024x768.jpg)
Під контролем лісівників спеціалізованого комунального підприємства «Райліс» на прилеглих територіях закладів було висаджено десятки беріз, дубів, озеленено галявини ялівцями та самшитами.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/inbound6437772212958371525-768x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/inbound3481106069197322417-819x1024.jpg)
До корисної справи долучилися також учні навчальних закладів.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/inbound758025148527072748-834x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/inbound78917668077616304-1024x734.jpg)
Взяти участь у акції може кожен!
Тож долучайтеся!