11.10.2021      188      0
 

Голова райдержадміністрації провела нараду щодо актуальних питань життєдіяльності району


Про те, на чому потрібно зосередити увагу впродовж робочого тижня, обговорила голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко на нараді з керівниками структурних підрозділів адміністрації.

За підсумками засідання колегії Черкаської облдержадміністрації дано доручення утворити робочу групу, яка займатиметься питанням будівництва у Черкаському районі сміттєпереробного заводу (вивчення можливостей, дотримання вимог, визначення варіантів розташування тощо).

Працівники управління агропромислового розвитку, житлово-комунального господарства та екології Черкаської РДА вже над цим працюють.

Наразі актуальним є питання збереження та відтворення лісів. У червні 2021 року Президент України підписав Указ № 228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів», яким започатковано реалізацію екологічної ініціативи «Масштабне заліснення України». В рамках програми у наступні 10 років в державі планується створити один мільйон гектарів лісів, а в перші три роки висадити один мільярд дерев. Тому зараз триває робота з визначення земельних ділянок державної та комунальної форм власності, придатних до заліснення.

У рамках соціальної ініціативи Президента України «Активні парки – локації здорової України» у Черкаському районі відкрито вісім спортивних локацій: у Бобриці, Каневі, Смілі, Червоній Слободі, Мошнах, Корсунь-Шевченківському та дві у Черкасах. Основна мета новітніх зон – мотивувати людей до здорового способу життя. Невдовзі активні парки з’являться і в інших громадах нашого району.

Продовжує перебувати на контролі питання епідеміологічної ситуації в районі, а також ремонту доріг та реконструкції об’єктів соціальної сфери, які реалізуються на виконання Програми Президента України #ВеликеБудівництво


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *