Відповідно до розпорядження районної державної адміністрації від 09 вересня 2021 року №244 «Про проведення комплексної перевірки виконавчого комітету Балаклеївської сільської ради по організації виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади» робочою групою з комплексної перевірки, під головуванням першого заступника голови Черкаської райдержадміністрації Романа Хоменка, розроблено Робочий план та з 05 жовтня 2021 року здійснено комплексну перевірку виконавчого комітету Балаклеївської сільської ради.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/inbound648446426206599576.jpg)
Керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації проведено аналіз діяльності виконкому щодо організації виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та реалізації указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів та Верховної Ради України, інших нормативних документів, розпоряджень голови обласної та голови районної державних адміністрацій, власних рішень.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/inbound3665853731136742839.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/inbound489279746565014590.jpg)
У ході перевірки надана практична та методична допомога, відповідні рекомендації щодо регулювання організаційно-правового забезпечення, цивільного, соціального захисту населення, залучення інвестицій, оборонної, мобілізаційної роботи, архітектури, будування, екології та інші.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/inbound5366447192319576515.jpg)