07.10.2021      256      0
 

Особистий приклад: очільник Черкащини вакцинувався


Голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Скічко зробив перше щеплення проти коронавірусної інфекції в найбільшому центрі масової вакцинації Черкас. Для імунізації обрав AstraZeneca.

Посадовець відзначає, все минуло швидко та безболісно. Досі, пояснив, мав удосталь антитіл. Тільки-но їхній показник почав знижуватися – свідомо вирішив вакцинуватися. 

– Власним прикладом хочу показати, що вакцинація – це норма, а не геройський крок, якщо ми хочемо здолати пандемію, – відзначив Олександр Скічко. – Інформуватиму спільноту, як почуваюсь, адже є багато страхачок щодо вакцинації. Але наукові дослідження та результати вже проведеної імунізації у світі показують, що саме щеплення є найефективнішим способом боротьби з коронавірусною інфекцією. Вакцинувався просто та швидко: поспілкувався з лікарем, зареєструвався в системі, отримав щеплення.  

Вакцинація – звична практика у боротьбі з вірусними хворобами, додав він. 

– У нас удосталь вакцин, кожен може обирати, яким препаратом імунізуватися: AstraZeneca, CoronaVac чи Phizer, – зазначає очільник області. – Такого вільного вибору в Європі немає. Кожному варто дослухатися до аргументів фахівців, зокрема лікарів, а не емоційних фейків, та зробити вибір на користь свого здоров’я та всієї країни.

Натепер усі керівники структурних підрозділів ОДА й очільники РДА вже вакциновані. Кампанія триває і серед рядових працівників. 

Відзначимо, в області повністю завершили вакцинацію 207 тисяч людей. На Черкащині проводять імунізацію в 100 пунктах щеплень, 32 центрах вакцинації, працюють 25 мобільних бригад.

Старт вакцинації від COVID-19 в Україні відбувся 24 лютого 2021 року. 

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *