Відповідно до Указу Президента України від 17.12.2020 № 574 започатковано соціальний проект «Активні парки – локації здорової України».
У Черкаському районі проводиться активна робота щодо відкриття спортивних локацій з метою популяризації та організації оздоровчої рухової активності усіх категорій громадян, у тому числі осіб з інвалідністю, створення умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення, формування суспільства, об’єднаного ідеєю активного та здорового життя.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242796532_4445530872193816_3892581673591370134_n.jpg)
У територіальних громадах Черкаського району, а саме: Бобрицької, Канівської, Смілянської, Червонослобідської, Мошнівської, Корсунь-Шевченківської та Черкаської проводяться роботи щодо відкриття восьми таких локацій.
Елементи майданчиків встановлені згідно з брендбуком відповідно до вимог, пофарбовані відповідно до кольорової гами логобуку та встановлюються таблички з QR кодом.