У суботу, на Графському пляжі відбувся відкритий чемпіонат серед юнаків та дівчат з пляжної боротьби м. Сміла 2021, де брали участь понад 100 учасників з різних куточків України. Змагалися борці по ваговим категоріям та з 4-х річного віку.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/219455917_229991838976379_4624770140830331956_n.jpg)
Організаторами змагань виступили спортивний клуб «Борець» та міська влада м.Сміли.
Під час поєдинків навіть поза рингом відчувалась присутність напруги, бойового духу та жаги до першості.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/218653718_538428394009039_674926111716162068_n.jpg)
Переможці змагань були нагороджені кубками, почесними грамотами та заохочувальними призами.
До нагородження найкращих спортсменів долучилась голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/217778123_530615151420979_7211530061598980622_n.jpg)
– Дивлячись на наших дітей, я переконана, що ми – батьки, робимо величезну справу, бо прививаємо спорт дітям з дитинства. Всі ми знаємо, що спорт – це життя. Серед молодих талановитих спортсменів перемогу здобув мій син Арсен та був нагороджений кубком і почесною грамотою за перше місце у ваговій категорії 26 кг. Велика подяка тренерам спортивного клубу «Борець» м.Сміла Єдуарду Маркарян і Марині Панчосі за віру і підтримку, за силу і майстерність, за сміливість та наполегливість у підготовці спорстменів. Перемоги дітей – це ваші заслуги. Дякую також організаторам заходу за надану можливість дітям відчути себе чемпіонами. Бути здоровим – це модно!
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/219087402_552627955762168_1051030857135219846_n.jpg)
Учасників змагань підігрівала також хороша мотивація. В абсолютній ваговій категорії мали нагоду взяти участь борці з 18 років, призовий фонд, якого становив – 500 доларів.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/218464642_961524631089284_8945537265991521219_n.jpg)