Порадувати, здивувати й зробити щасливими дітей. Що ще потрібно для чудового настрою? Саме таку мету мало дитяче свято, яке влаштували у обласному дитячому санаторії «Руська Поляна».
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/206722234_1171304936667468_4269644652815137646_n-1024x724.jpg)
Голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко спільно з заступницею голови Черкаської облдержадміністрації Ларисою Кошовою та головою Руськополянської громади Олегом Гриценком взяли участь у заходах з нагоди 64-ї річниці заснування закладу.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/205919593_4199306343489420_1002250111708814350_n-1024x853.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/206018938_954893421747670_8476271926460308049_n-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/207220255_319241733164351_9113061728353529031_n-1024x922.jpg)
На дітей чекала маса приємних сюрпризів: нові безкаркасні меблі для санаторію, спортивний інвентар, фрукти та солодощі.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/206139925_135596511978882_360452879065281698_n-1024x796.jpg)
На урочистості завітали представники Німецького Rotary Club (Всесвітня благодійна організація), які подарували санаторію новий сучасний цифровий рентген апарат, вартістю близько 2 млн грн.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/204045973_1331936250649834_1527129061632009715_n-1024x768.jpg)
Обладнання надає можливість швидкого встановлення діагнозу та допомагає оперативно, не втрачаючи час, вступити у боротьбу з хворобою.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/205855650_272914351261756_5571430706724472051_n-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/205900042_978092396276618_509550163090034893_n-1024x768.jpg)
Адже установа розрахована на 160 ліжок для лікування туберкульозу всіх форм та локалізацій, групи ризику захворювання туберкульозом у дітей від 3- х до 18 років. Зараз у санаторії перебувають 130 дітей.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/204789491_477909276830393_2273347963407101458_n-1-768x1024.jpg)
На жаль до цього часу заклад користувався апаратом, якому було понад 50 років.