![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/206094094_4164928773587362_77371629964632001_n.jpg)
23 червня відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг Степанецької громади, завдяки якому надання послуг населенню територіальної громади стане більш доступним та якісним.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/205428754_4164928820254024_2961569804633893098_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/205345894_4164929800253926_811165690506772277_n.jpg)
В урочистостях взяли участь: голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко, заступник голови Черкаської облдержадміністрації Роман Карманнік, голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко, голова Черкаської районної ради Олександр Василенко, Надзвичайний і Повноважений посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг, директор програми «U-LEAD з Європою» від Sida Деллас Сусанна, заступник голови правління з корпоративно-соціальної відповідальності ПрАТ МХТ Ігор Лещенко, голова Степанецької ТГ Олександр Яременко та представники Міністерстра цифрової трансформації України та Міністерства розвитку громад та територій України.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/202718580_4164929200253986_8621205077813231647_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/205846390_4164929003587339_4602922338748156010_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/205402322_4164929183587321_2091118103702911366_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/206196942_4164929090253997_8405836082510397253_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/206541849_4164929293587310_1634724280993151423_n.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/206147598_4164928890254017_1041931820914503292_n-1.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/205963589_4164928983587341_7943575882651868946_n.jpg)
В рамках програми «U-LEAD з Європою» Степанецька громада отримала експертний супровід створення Центру надання адміністративних послуг, сучасні меблі, комп’ютерну техніку, програмне забезпечення та систему автоматизації роботи ЦНАПу.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/205178480_4164929073587332_3341807971506576657_n.jpg)
Сучасною новинкою для громади є Led –екран на фасаді будівлі Центру надання адміністративних послуг.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/205073473_4164928903587349_7371308780446931663_n.jpg)
Цей проект реалізований в рамках партнерства Степанецької громади та благодійного фонду «МХП-громаді». ЦНАП з сучасним екраном надаватиме мешканцям Степанецької громади понад 200 послуг соціального характеру, а також реєстрацію бізнесу, нерухомості, земельні та дозвільні послуги.