![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/199811203_535103741189999_2951259415720143734_n-1024x768.jpg)
15 червня голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко спільно з керівниками Смілянської, Корсунь-Шевченківської та Руськополянської громад виконали почесну місію – вручили нагороди ветеранам, які брали участь у визволенні Чехословаччини.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/132039399_891640494721610_4928695905693015232_n-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/201429868_175757264507842_4685881780434809205_n-1024x768.jpg)
Відповідно до Указу Міністерства оборони Чеської республіки Почесною пам‘ятною медаллю до 75-річчя закінчення Другої світової війни нагороджено військових ветеранів, які брали участь у звільненні Чехословаччини.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/199830734_834816600793388_12827007884193931_n-768x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/199913694_182437063832844_7479206385131707664_n-768x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/201045771_1082344442585216_7634742240934959578_n-654x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/201182641_857834554830523_1270226958835820134_n-687x1024.jpg)
У Черкаському районі цих милих, обпалених долею дідусів залишилось лише восьмеро. П’ятеро у Смілі, один у Корсунь-Шевченківському та ще один в Геронимівці. Не зважаючи на свій поважний вік, вони пам’ятають про воєнні події, цитують вірші та мають неабиякі творчі здібності.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/200731865_873750216822421_4739711378605667262_n-768x1024.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/200930612_337052354612104_2505661056057419846_n-1024x768.jpg)
Кожен з них заслуговує на доземний уклін та сердечні слова вдячності
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/131301546_2849041548669083_8597227361276202418_n-1024x863.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/199745040_4034486466667425_5692008544838488800_n-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/199805472_533239654388661_7736335702132732598_n-1024x768.jpg)
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/201349047_1260450191054108_1945080311884008007_n-1024x768.jpg)
Щиро вітаємо ветеранів з нагородами, бажаємо міцного здоров‘я, благополуччя, довгих та щасливих років життя!