Голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко та голова Черкаської районної ради Олександр Василенко на запрошення Руськополянського сільського голови Олега Гриценка відвідали село Руська Поляна та ознайомилися з об’єктами соціальної сфери села.
Зокрема, відвідали амбулаторію, будинок культури, центр надання адміністративних послуг, Руськополянську школу та місцеву пожежну команду.
У рамках робочої зустрічі Руськополянський сільський голова Олег Гриценко розповів про стан соціально-економічного розвитку громади, про хід виконання робіт з ремонту автомобільних доріг загального користування, а також про роботу об’єктів соціальної сфери.
У 2020 році Руськополянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 став одним із навчальних закладів області, який отримав з обласного бюджету 640 тис.грн для придбання сучасного обладнання в харчоблок. Кошти на капітальний ремонт харчоблоку спрямовано з місцевого бюджету. На сьогодні у школі навчається 609 учнів, працює 47 педагогічних працівників.
Руськополянська громада перемогла у 2 раунді конкурсного відбору проектів від програми «U-Lead з Європою» та отримала міжтехнічну підтримку у створенні ЦНАПу. Громада власними силами зробила ремонт приміщення сільської ради, а від програми отримали комп’ютерну техніку, меблі, програмне забезпечення. На сьогодні в ЦНАПі працює 4 адміністратори, 1 держреєстратор у центральному офісі та по 2 адміністратора в територіальних підрозділах ЦНАП (в старостах). ЦНАПом надається 190 послуг.
У 2020 році з державного бюджету виділено кошти на соціально-економічний розвиток громади в сумі 1,5 млн.грн. Кошти субвенції були спрямовані на реалізацію 4 проектів. Один з яких – реконструкція системи опалення в будинку культури села Руська Поляна.
На території громади функціонує унікальний як для села Центр безпеки громадян. Власне, історія сучасного Центру безпеки громадян у Руській Поляні стартувала ще на початку 90-х років. Прізвища, всіх хто працював на будові та історії будівництва Центру безпеки громадян виписана на воротах пождепо, як подяка за благородну справу на благо всієї громади.