У Черкаському районі тривають процедури, пов’язані з ліквідацією та реорганізацією бюджетних установ.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/163982998_3883941421686100_8387119746503557844_n.jpg)
З метою врегулювання всіх процесів у цьому напрямку 23 березня голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко провела зустріч з головою Ліплявської ОТГ Сергієм Геращенком та керівником Канівського територіального центру.
Територіальний центр соціального обслуговування Канівського району є установою, основним завданням якого є надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують допомоги, за місцем проживання чи перебування.Наразі відбувається процес ліквідації територіального центру соціального обслуговування Канівського району.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/164151569_3883941521686090_2140866602223715175_n.jpg)
За пропозицією голови Черкаської райдержадміністрації Валерії Бандурко у Ліплявскій об’єднаній територіальній громаді планується створення нового територіального центру, який охопить послугами жителів Ліплявської громади.
Голова Ліплявської ОТГ Сергій Геращенко наголосив, що позитивно ставиться до цього питання і повідомив, що вже підготовлено всі необхідні документи.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/163897871_3883941405019435_3539345216370406982_n.jpg)
Учасники наради обговорили юридичні та фінансові аспекти створення нової бюджетної установи, а також вирішено запропонувати трудовому колективу Канівського терцентру працевлаштуватися шляхом переведення з установи, що ліквідовується.