01.07.2020      127      0
 

Голова Черкаської РДА Володимир КЛИМЕНКО зустрівся з представниками провідної компанії, що спеціалізується на реалізації проектів з відновлювальних джерел енергії та поводження з ТПВ


Сьогодні, 1 липня, голова Черкаської районної державної адміністрації Володимир КЛИМЕНКО спільно з головою районної ради Олексієм СОБКОМ, заступником директора департаменту  будівництва – начальником управління містобудування та архітектури Черкаської обласної державної адміністрації Василем ДМИТРЕНКОМ провели зустріч з директором Департаменту містобудування, архітектури та планування територій Міністерства розвитку громад та територій України Сергієм БІЛОУСОМ та керівництвом ТОВ «Кліар Енерджі», яка є однією з провідних компаній в Україні, що спеціалізується на реалізації проектів з відновлювальних джерел енергії та поводження з ТПВ.
Предметом зустрічі було обговорення співпраці за проектами переробки відходів. Зокрема інвестори висловили намір побудувати новий сміттєпереробний об’єкт на території Черкаського району.
За словами інвесторів, Черкащина – перспективний майданчик для реалізації таких проектів. Тож будівництво сміттєпереробного комплексу дозволить значно скоротити захоронення ТПВ, що матиме позитивні екологічні наслідки як для району, області так і України вцілому, і в результаті –  отримувати ресурсоцінні компоненти та спрямовувати їх на повторне використання.
− Створення комфортного інвестиційного клімату на Черкащині та розвиток відповідної інфраструктури є пріоритетом обласної та районної  влади, − зазначив Володимир КЛИМЕНКО. −  Ми завжди відкриті для співпраці, тим більше за такими проектами, які дадуть можливість не лише покращити екологічну ситуацію, а й  створити  робочі місця та отримати додаткові надходження до місцевих бюджетів. 
Керівництво області, району та інвестори  завершили зустріч в атмосфері партнерських рукостискань та висловили сподівання на успішне, взаємовигідне та довгострокове співробітництво.

Довідково:
Компанія «Кліар Енерджі»  заснована в 2015 році.  
Реалізовано 16 проектів в різних куточках України (Одеса, Харків, Кривий Ріг, Дніпро, Кременчук, Херсон, Тернопіль, Чернігівська, Івано-Франківська область тощо).
Колектив компанії налічує близько 520 осіб.
Річне виробництво електроенергії становить понад 80 млн кВт/год в еквіваленті.
За роки діяльності компанія стала не лише лідером ринку «зеленої» енергетики України, а й сильним інструментом держави у реалізації Стратегії розвитку.


Ваш комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *