![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/IMG-bad8d2ca33ba12a67fa2e5372354a43e-V-1024x690.jpg)
З метою зниження ризиків інфікування коронавірусною інфекцією COVID-19 медичних працівників КНП “Черкаська центральна районна лікарня” Черкаської районної ради, БО “Благодійний фонд “МХП-Громаді” надано благодійну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту, а саме: халати медичні, распіратори FFP2, шапочки-берети, фартухи поліетиленові, бахіли поліетиленові, окуляри захисні, комплекти одягу протиепідемічні, екрани захисні, рукавички нітрилові.
![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/IMG-b0521125b3f451db045a8d0a242a8159-V-1024x768.jpg)
Дякуємо за допомогу! Бережіть себе і своїх близьких!
За інформацією КНП “Черкаська центральна районна лікарня” Черкаської районної ради.