![](https://cherkassyrda.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/83116122_1452584748235583_5314176525833076736_n.jpg)
З нагоди відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту в Черкаському районі було проведено ряд заходів інформаційного та просвітницького характеру.
У закладах культури району проведено інформаційні години “Чорні крила Голокосту”, організовано виставки-огляди.
У сільських бібліотеках організовано виставки-хроніки “Свіча голокосту не згасне”, викладка друкованих видань “Уроки Голокосту і культура пам’яті в Україні”.
За інформацією КЗ “Районний організаційно-методичний центр народної творчості” Черкаської районної ради.